Szybki kontakt:

Instytut Ochrony Roślin
- Państwowy Instytut Badawczy
Terenowa Stacja Doświadczalna
w Białymstoku

ul. Chełmońskiego 22
15-195 Białystok
tel. +48 85 678 54 70
fax/tel. +48 85 675 34 19

e-mail: biuro@ior.bialystok.pl

e-mail: laboratorium@ior.bialystok.pl

Strony pokrewne

Pracownicy

Kierownik Terenowej Stacji Doświadczalnej IOR - PIB w Białymstoku
prof. dr hab. Bożena Łozowicka  - Kierownik Laboratorium
tel. +48 85 678 54 70
fax/tel. +48 85 675 34 19
B.Lozowicka@iorpib.poznan.pl

Laboratorium Badania Bezpieczeństwa Żywności i Pasz (LBBZP)

dr Piotr Kaczyński - adiunkt, Kierownik Laboratorium
tel. +48 85 678 54 72
fax/tel. +48 85 675 34 19
P.Kaczynski@iorpib.poznan.pl

Mgr Ewa Rutkowska - główny specjalista, Kierownik ds. Jakości
tel. +48 85 678 54 77
E.Rutkowska@iorpib.poznan.pl

Mgr Izabela Hrynko - asystent, Kierownik ds. Technicznych
tel. +48 85 678 54 76
I.Hrynko@iorpib.poznan.pl

Dr Magdalena Jankowska - adiunkt
tel. +48 85 678 54 77
M.Maslowska@iorpib.poznan.pl

Mgr Patrycja Mojsak - inżynier
tel. +48 85 678 54 76
P.Mojsak@iorpib.poznan.pl

Mgr Julia Rusiłowska - inżynier
tel. +48 85 678 54 75
J.Szabunko@iorpib.poznan.pl

Mgr Aleksandra Chłosta - inżynier
tel. +48 85 678 54 76
A.Chlosta@iorpib.poznan.pl

Pracownia Doświadczalnictwa Polowego
tel. +48 85 678 54 71

Mgr inż. Krystyna Snarska - asystent
K.Snarska@iorpib.poznan.pl

Mgr inż. Rafał Konecki - inżynier
R.Konecki@iorpib.poznan.pl

Mgr Piotr Iwaniuk - inżynier
P.Iwaniuk@iorpib.poznan.pl